Producenci
Środki czystości
Niewątpliwe wiele miejsca na półkach sklepowych zajmują środki czystości, odświeżacze powietrza i inne produkty, które mają  wprowadzić do  naszego  domu  czystość i świeżość. Ale czy ktokolwiek zastanawia się nad tym, iż  kupując  te wszystkie niewinnie wyglądające butelki przynosimy do domu toksyczne chemikalia? Tak wiele wątpliwości wzbudzają konwencjonalne środki czystości, które zawierają  pochodne ropy naftowej, sztuczne  zapachy i inne syntetyczne substancje.  Działanie tych środków jest agresywne i podświadomie każdy o tym wie, zakładając rękawiczki do sprzątania czy zmywania.  Ale przecież rękawiczki nie rozwiązują problemu, gdyż wiele z tych substancji zostaje na „umytych” powierzchniach pomimo użycia wody.
 
attitude
 
Wielu z nas lubi stąpać bosymi stopami po czystej podłodze, ale czy ktokolwiek zastanawiał się nad tym że ta umyta podłoga może zawierać toksyczne substancje, które wnikają przez nasze stopy? Albo weźmy pod uwagę mycie okien i luster środkami  zawierającymi amoniak,  często można zaobserwować jak dzieci dotykają rączkami luster czy okien a potem paluszki wkładają do buzi. Takich przykładów jest wiele a przecież każdy z nas chce być zdrowy i żyć w czystym środowisku… 
 
Ekologiczne środki czystości są teraz ogólnie dostępne. Każdy może znaleźć coś dla siebie: bez surowców petrochemicznych, syntetycznych środków zapachowych, syntetycznych konserwantów, fosforanów, wybielaczy optycznych, zwierzęcych tłuszczy itp.
 
Nowością na rynku polskim są, znane na świecie, ekologiczne środki czystości „ATTITUDE”. To ekologiczna alternatywa dla popularnych, konwencjonalnych środków czystości. Misją firmy jest dostarczanie konsumentom  wysokiej jakości produktów ze szczególną troską o nasze zdrowie i środowisko.  Mottem firmy jest „Żyj i konsumuj odpowiedzialnie. Od Twoich dzisiejszych wyborów zależy nasza przyszłość”.
 
Środki czystości ATTITUDE posiadają najbardziej restrykcyjny certyfikat ekologiczny w Ameryce Północnej tj. EcoLogo. Jako pierwsze na świecie ekologiczne środki czystości spełniają  rygorystyczne  kryteria neutralności CO2.
 
Najważniejsze cechy środków czystości ATTITUDE:
•    Wysoka skuteczność
•    Certyfikat EcoLogo
    Neutralne CO2
•    Przyjazne dla środowiska
•    Odpowiednie dla Vegan
•    Biodegradowalne, naturalne, nietoksyczne
•    Wolne od parabenów, SLS i SLES
    Nie zawierają sztucznych zapachów i barwników
•    Bez pochodnych ropy naftowej
•    Hypoalergiczne
•    Nie zawierają enzymów
•    Niepowtarzalny design opakowań
 
Produkty „ATTITUDE” zdobyły już także uznanie w naszym kraju i jako pierwsze środki czystości w Polsce otrzymały znak jakości Fundacji Viva jako przyjazne dla ludzi, zwierząt i środowiska.
 
Źródło: BioKurier
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl